Dwie piękne akcje!| Wisła P. - Bruk-Bet Termalica | SKRÓT | Ekstraklasa 2021/22 | 14. kolejka

Dwie znakomite akcja były ozdobą meczu 14. kolejki PKO BP Ekstraklasy pomiędzy Wisłą Płock a Bruk - Bet Termaliką Nieciecza. W 23. minucie Tomasik dograł do Sekulskiego, ten idealnie zgrał piłkę głową do Damiana Warchoła i było 1:0. 11 minut później Samuel Stefanik popisał się cudownym, prostopadłym podaniem do Murisa Mesanovicia, a ten nie zmarnował okazji. To trzeci ligowy mecz z rzędu w którym Mesanović strzelił gola. Dzięki tej bramce goście zremisowali z Wisłą Płock 1:1. Wisła dopiero po raz drugi w tym sezonie straciła punkty na własnym stadionie. Wisła Płock - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1:1 1:0 Damian Warchoł (23’) 1:1 Muris Mesanović (34’) 💙 Subskrybuj oficjalny kanał Ekstraklasy ➖ 💙 Całe skróty i najlepsze akcje ➖ Zobacz Więcej! 🔥 Najlepsze Akcje Tygodnia: 2021/22 🔥 TOP MOMENTY: Podsumowanie kolejki 🔥 T