Podolski superstar! Show Zabrzan! | Pogoń - Górnik | SKRÓT | Ekstraklasa | 2022/23 | 16. kolejka

Lukas Podolski skradł show w meczu 16. kolejki PKO BP Ekstraklasy pomiędzy Pogonią Szczecin, a Górnikiem Zabrze. Mistrz Świata z 2014 roku najpierw zaliczył asystę przy trafieniu Szymona Włodarczyka, jednak w 76 minucie strzelił gola kolejki, a być może całego sezonu 2022/23. Poldi oddał bardzo precyzyjny strzał ze swojej połowy boiska i pokonał Bartosza Klebaniuka! Dla zawodnika Górnika był to już drugi mecz z rzędu z golem, co potwierdza jego bardzo dobrą formę! Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 1:4 0:1 Aleksander Paluszek (5’) 1:1 Luka Zahović (42’) 1:2 Kanji Okunuki (53’) 1:3 Szymon Włodarczyk (56’) 1:4 Lukas Podolski (73’) #POGGÓR #16kolejka #Podolski Subskrybuj oficjalny kanał Ekstraklasy: Pełne skróty i wszystkie gole: Zobacz Więcej!