футбол Вільховатка-Рибалки 2-3

“7 червня наша команда приймала гостей з Рибалок. Команда суперників іде без програшів...До нашої зустрічі забили 21 гол а пропустили всього 1..Суперник потужний...В першому таймі дійсно атакували добре і ми пропустили два голи...Але в другому таймі картина помінялась ...Хлопці наші з розумінням провели залишок часу...Сплавський Ігорь зніс у штрафній суперника і був назначений пенальті....Але Борисов Денис був на висоті і потянув цей удар, але обидний автогол і рахунок 3-0...Після цього суперники були зажаті коло своїх воріт , а безперервні атаки привели до взяття воріт...Два голи забили легіонери з Василівки (вибачаюсь не знаю імен)..На останніх хвилинах можна було зрівняти рахунок....Суперники явно тягли час(забзділи)..Кінцівка гри була обдуманою і приємною грою...Так би завжди...Все одно молодці ..Головне робити висновки з цього програшу..До Вашої уваги фрагменти і після матчеві коментарі..