НАЙШВИДШІ ГОЛИ в історії українського футболу

Чи були у вас випадки, коли ви приходили на стадіон із невеликим запізненням, а рахунок на табло вже було відкрито? Напевне, у кожного вболівальника хоча б раз була ситуація, коли через деякі обставини не вдалося зайти на сектор до стартового свистка, а одна із команд вже забила гол. І це ще добре, якщо саме ваша улюблена команда відзначилася забитим м’ячем, гірше було б побачити рахунок 0:2 на користь суперника… припустимо… на 5 хвилині матчу…Повірте, буває і таке… Та трапляються ситуації, коли гравці забивають навіть не на перших хвилинах, а на перших секундах! І тоді пропустити гол можуть навіть ті вболівальники, які просто відволіклися на якусь дрібницю після стартового свистка. Як ви вже здогадалися, у сьогоднішньому випуску ми розкажемо вам про найшвидші голи в історії українського футболу. Таймкоди: 00:00 Вступ 01:24 Жуніор Мораєс, Динамо - Шахтар, сезон 2016/17Артем Федецький 02:22 Артем Федецький Карпати - Іллічівець, сезон 2011/12 04:28 Юрій Штурко Метадург З – Дніпро,