VARAŽDIN vs RIJEKA 2:3 (, HT Prva liga 20/21)

Rijeka je pobijedila Varaždin u gostima 3:2, u dvoboju 35. kola HT Prve lige. Iznimno važne bodove osvojila je tako Rijeka u borbi za Europu, dok je Varaždin prije zadnjeg kola ostao na posljednjem mjestu ljestvice. Varaždin je mnogo bolje otvorio utakmicu. Domaći igrači su bili brži, odlučniji, jači u svakom duelu i na kraju mnogo bliže prvom pogotku. Zbog toga nije bilo ni čudno što je Varaždin poveo u 34. minuti. Riječka obrana je grdno pogriješila, a majstorski je poklon prihvatio Obregon i zabio za 1:0. No, sve se okrenulo i to vrlo brzo u drugom poluvremenu. U 62. i 67. minuti Rijeka je na sličan način, nakon kornera, dva puta pogađala za preokret (Menalo i Capan), a u oba slučaja su domaći igrači vrlo loše reagirali. Potom je Drmić u 79. minuti povećao na 3:1 gostiju čime drama ipak nije zaključena na sjeveru Hrvatske. Novoselec je u 84. smanjio, a Varaždin je čak imao šansu izjednačiti i ušićariti remi, ali tri boda su ipak ostala na riječkom kontu. Rijeka je time nastavila lov na trećeplasiranu