RADOMIAK - LECH | SKRÓT | EUFORIA W RADOMIU! ROCHA DAJE REMIS! I Ekstraklasa 2023/24 | 19. kolejka

W 19. kolejce PKO BP Ekstraklasy oglądaliśmy kolejną udaną pogoń gospodarzy. Radomiak Radom - prowadzony przez Macieja Kędziorka, który do niedawna był asystentem Johna van den Broma w Lechu Poznań - zremisował z „Kolejorzem” 2:2, mimo że przegrywał 0:2. Zabójczo skuteczne okazały się zmiany. Minutę po swoim wejściu na boisko Jan Grzesik zaliczył asystę przy trafieniu Dawida Abramowicza, natomiast bramkę na wagę remisu zdobył wprowadzony w drugiej połowie Leonardo Rocha. Radomiak Radom - Lech Poznań 2:2 0:1 Nika Kvekveskiri (30’) 0:2 Joel Pereira (50’) 1:2 Dawid Abramowicz (79’) 2:2 Leonardo Rocha (90’ 6’) #RADLPO #19kolejka #Pereira Subskrybuj oficjalny kanał Ekstraklasy: Pełne skróty i wszystkie gole: Zobacz Więcej! Najnowsze filmy: